Můžu sám sobě smazat nevyhovující otázku?

Nejlepší odpověď
arygnoc

ja myslim, ze to jde.
si tu svoji otazku otevrte a nahlaste ji jako zavadnou (Nahlásit závadnou otázku), do popisu napiste proc a basta.

Další odpovědi
hanulka11

Mě to tedy jde , když jsem se sekla /spletla/ tak jsem ji smazala a napsala znovu. Nevím zda to jde i stříbrným , mělo by to snad jít.

anonym

Ja doufam , ze to jde . Nektere jsou totiz jeste horsi nez ty moje a to je uz co rict !!
🙂 -iv-

tom004

Vyzkoušel jsem,jde to.

Michal Kole

Bohužel to nejde, už jsem to chtěl taky několikrát udělat, než na otázku tak spíš odpověď, protože jsem si otázku špatně přečetl.

led

Ide to, ale len tým striebornozlatým.
Niekedy, keď rýchle prstiky pošlu a pozriem, čo som to vlastne poslala, hneď to dobrovolne nahlásim ako závadnú a zruším sa.