Můžu prodavačce přikázat, aby si vzala rukavice, už když stahuje obal ze salámu a ne až potom co krájí?

Kvůli hygieně.

Nejlepší odpověď
badisko

No prikazat …asi ne pozadat ji o to muzes …:D
Doplňuji:
Hele …kdyz jsme u toho nakupovani …platis v rukavicich ? sahas na mince v rukavicich …?…Ja myslim ze toto… je mene hygienicke nez ..kdyz proavacka sundava obal od salamu bez rukavic …Popripade vydel jsi nekdy Jatka ?…Videl jsi co se do salamu dava ?.. tahle otazka je fakt na urovni …nejsem zadne prase …nicmene jsem si dobere vedom toho.. ze jsou i horsi veci k kterych na odpovedi.cz nepisu otazky …:D Dam ti malou radu tak tam proste nenakupuj nebo nejez salamy ..co ti na to rict ..ono nic se nema prehanet ani ta hygiena.. to vi kazdej ..kdo ji dodrzuje vi.. ze bez maleho mnozstvi spiny …by nebyl ani imunitni system …:D

Další odpovědi
anonym

Aby sahala na ´opatlanej´ obal salámu týmiž rukavicemi, jako potom na čistý (oloupaný) salám?
Ty máš ale nápady…
😁
Každopádně – nepokoušej se někdy navštívit sklady a výrobny salámů – už by sis nikdy žádnej nekoupil.

anonym

Špatné z hlediska hygieny je i to, když prodávající přidrží prstem štůsek nakrájeného salámu než ho donese na váhu(nebo podle zákazníka ubírá na požadovanou gramáž),vždy se něco najde.Slušně ji požádat,ráda si je vezme,neboť je poučena,že zákazník má vždy pravdu,že když před tímto úkonem příjímala peníze,nesmí bez rukavic na nebalené zboží sáhnout,byť by se jednalo jen o slupku salámu,že nesmí ..atd.

iceT

Hele a neměly by si obsluhující brát pokaždý čistý rukavice před každým zákazníkem?

anonym

Prodavačka za pultem má rukavice, to jo, ale sahá s nima úplně na všechno, takže jsou úplně k ničemu. Jistě že jí to máš říct, když ne ty, tak hygiena jí to pak vysvětlí, ale to nebude zadarmo. Kdybys nekupoval salám, nemusel by ses rozčilovat. 🙂

Mc Merkurion

mowla,co děláš? je půl desátý ráno a už máš maximum bodů,tak příště…