bubu1

Můžu připojit poziční diodová světla ke světlu zpátečky na Citroen C4.To originál málo osvětlí prostor za autem. Děkuji

Odpovědi
venkovan

Můžeš cokoliv, ale třeba bude problém na STK. Podívej se, co je ve zpátečním světle za žárovku.
Osobně když do zadu nevidím, zapínám varovná. Prosvítí mi to dobře – alespoň pro mne
A za pár korun lze koupit kameru s nočním přisvícením

Honza91

Mám pod zadnim nárazníkem černou LED lampu připojenou na napájení světla zpátečky. Je schovana a sviti jen pri couvani – skvela vec. Na STK nikdy nebyl zadny problem :)