Kalim_YT

Můžu při vkladu na účet vložit do bankomatu více bankovek různé výše?

Ahoj, když vkládám peníze na účet přes bankomat můžu najednou do bankomatu vložit více různých bankovek? Zatím když mám třeba dvě tisícovky a jednu dvoutisícovou tak nejdřív vložím tisícovky, kliknu na “přidat bankovky” a vložím dvojku, nemůžu je vložit naráz? Má někdo zkušenosti? Přečte bankomat více bankovek na jednou a přečte jejich počet?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ano, většinou píšeš, kolik a jakých (záleží na typu) … ne, vložím je všechny naráz, to přidat bankovky se používá, když jich máš víc jak asi 200ks, je to tam napsaný …

Další odpovědi
jáára

Je to jedno. Vkladový bankomat používám pro svou bezpečnost.