milablond

Muzu prevzit/vyzvednout na poste balik na jine jmeno? Popripade za jakych podminek?

A pokud bude na balicku pouze nazev firmy a nebude tam zadne jmeno, muzu ho vyzvednout?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano můžeš, pokud se prokážeš zmocněním, že za tuto firmu můžeš poštu odebírat. Obdobné je to s osobou. stačí to potom plná moc k odebírání pošty.

Další odpovědi
brillant

Nejlepší bude, když se zeptáš na poště. https://www.ces­kaposta.cz/ra­dy-a-navody/podminky-pro-vydani-zasilky-/-poukazane-penezni-castky