Vllll

Muzu prestoupit z seste tridy na gympl?

Uplne nevim, co bych mela jeste napsat, v podstate jsem rekla vse co jsem chtela. Rozsirenejsi otazka je, jestli by se dalo z sesty tridy do sedmy na gympl, ale vubec si nejsem jista protoze se normalne chodi nekdy v paty a navic prijimackovy obdobi uz skoncilo, predem dekuju za vsechyn odpovedi.

Nejlepší odpověď
da ny

Žáci základních škol nastupují na gymnázium do 6. třídy (prima), 8. třídy (tercie) nebo do 1. ročníku (kvinta).
Mnohdy je možné na gymnázium nastoupit jak v průběhu, tak i na konci základní školy.“
Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/V%C3%ADcelet%C3%A9_gym­n%C3%A1zium

„Osmileté gymnázium. Jaké máte zkušenosti?“
https://www.mo­drykonik.cz/fo­rum/volne-diskuze/osmilete-gymnazium-jake-mate-zkusenosti/
Nikdo ti jistě nebránil, zkusit se přihlásit k přijímacímu řízení VČAS.
„PŘESTOUPIT“ do primy, bez úspěšného vykonání přijímacího řízení, nebývá možné, ani se samými jedničkami.
Potřebné informace žák/rodiče získají jen na zvoleném gymnáziu.
To bys už mohla vědět. Ti, kteří se „hodí“ pro studium na gymnáziu, později VŠ, tohle vědí/zajímají se velmi brzy.

Další odpovědi
cappuccino

Vy nemate ve skole studijniho poradce?