nudleater

Muzu prejit na sluzbu mobilni internet ze simky od tmobile ci jinych operatoru?

Dosud jsem pouzival sim kartu na volani a ted bych chtel pouzivat m. Internet od t-mobile taky na surfovani na netu. Mate s tim zkusenosti? Dekuju za odpovedi.

Odpovědi
Bedy

Ano, stačí vložit SIM kartu do modemu (nemusí být ani 3G, ale 3G je rychlejší) nebo mobil spárovat s počítačem a je to.
Jinak doporučuji spíš sáhnout po nějakém paušálním balíčku, obvykle jsou výhodnější. Ale samozřejmě není to nutnost.

Pokud byste chtěl využít služby jiného operátora, než máte u aktuální SIM karty, tak si budete muset pořídit extra SIM kartu.
Doplňuji:
Jen doplním, že USB tethering (sdílení internetu přes USB) umí i mobily s Windows Phone.
Mobily s Windows Phone si umí nasdílet internetové připojení z počítače, a tak můžete v mobilu brouzdat po internetu zadarmo bez nutnosti se připojovat přes wifi. Má to ale nevýhodu, že mobil musí být připojený k počítači.

Jsemtady

Pokud máš paušál, tak k tomu jen potřebuješ nějakej datovej balíček, někdy jsou data přímo v tarifu, páč bez toho je to drahé na to pozor. Mno a pak v telefonu můžeš chodit jak chceš.. pokud jde o net v pc tak …
U telefonu s androidem jde připojit telefon přes usb k pc a v nastavení je usb tethering, nebo sdílet připojení a jedeš. Mno pokud budeš mít samostatnou službu 3g s modemem, tak jen připojíš ten modem a taky jedeš. Mno net maj dobrej, mno ale jasně že podle lokality a taky dle toho jakej máš datovej Fup limit. Na brouzdání to stačí, na youtube a stahování běžně moc ne.