Anonymní čl

Můžu používat tuhle propisku u přijímaček na SŠ?

Je to propiska STABILO point 88 fine 0,4

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, o jakou jde propisku. Pokud je nějaká výjimečná, zeptejte se učitele.

Obecně se uvádí

„V průběhu jednotné zkoušky mohou uchazeči používat pouze povolené pomůcky – modrá či černě píšící propiska (ne gumovací) a pro matematiku rýsovací pomůcky.“

Další odpovědi
aliendrone

Neznám, ale nevím proč by to nemělo být možné, pokud je to propiska. Každopádně do vyhledávače to cpát nebudu, protože vím jedno jistě – že mne sejří dementní reklama ještě dementněji „nenápadně“ vkládaná dementími dementy, kteří se ani NESNAŽÍ ji udělat nějak zajímavou, jen otravnou.

Mazálka upozorňuji, že tento příspěvek je úmyslně urážlivý, takže když „si udělá dobře“… ;) :D

nyjono

Nevím důvod, proč by ne. Je to běžné písadlo 🙂