Lásenka

Můžu použít zvonek pro vozíčkáře?

Chodím na poštu, jsou tam schody a úzké dveře, tak se tam nedostanu s kočárkem, můžu použít ten zvonek, nebo by to bylo zneužití. Bojím se dítě nechat venku/i ten kočár/ a nemá mně ho kdo pohlídat. Z pošty není na chodník vidět. Jak to mám řešit? Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já bych se asi nejprve zeptala /až půjdete někdy sama/.Jistě se dohodnete.

Další odpovědi
cukrar

Lásenko, co se stane když použijete zvonek?
Zneužití vypadá jinak. Dítě nenechávejte venku, ale s kočárkem dovnitř!! Nevyhodí Vás, se nedejte.