kocickaaa

Můžu použít obyčejné fixy na tričko? Vydrží tam?

Nejlepší odpověď
Ella

NE. Rozpíjí se a hned po prvním vyprání po nich buď vůbec nic nezůstane a nebo v horším případě vám na tričku zůstanou barevné vybledlé místa.

Další odpovědi
hanulka11

určitě ne ,kup si fix na textil

pro představu

http://www.srov­nanicen.cz/q/Fi­xy%20na%20tex­til/

Fíli

Lihovka by mela vydrzet, ani by se nemela nejak rozpit. Ale je to spis odhad nez pravdivostni vyrok..

elektrikář

Jsou speciální barvy na textil, dají se koupit v potřebách pro výtvarníky na textilu se zafixují zažehlením.Bývaly pro tento účel speciální pastelky Centropen. Ale nevím zda je ještě vyrábí.