Lorelai

Můžu poslat pohled se známkou A do zahraničí?

Koupila jsem 2 známky za 10,– s tím, že po Evropě je to za 20,–. Dříve jsem kupovala známky s růží na kterých je 10,–, ale dnes mi v trafice dali známky se Zemanem, na kterých je A, ale stály také 10,–. Nalepila jsem tedy dvě – v celkové hodnotě tedy 20,– – a poslala. Dojdou dopisy, když ty známky jsou s písmenem A, které se mají posílat po ČR?
Díky

Nejlepší odpověď
marci1

Ano můžete. Písmenové známky lze použít na jakoukoliv vnitrostátní zásilku i zásilku do zahraničí, místo běžné známky shodné hodnoty.

Zdroj: http://www.pis­menoveznamky.cz/pis­menove-znamky.html

Další odpovědi
LůcaDůcaPůca

nejlepší by bylo, zeptat se na poště… ;)

Bedy

Ano, neměl by vůbec být problém, není čeho se bát.

mata_CZ

Ano mělo by to jít. Přece už asi každý dostal dopis se zahraničí s jinou známkou než s ČR