Jahoda

Můžu popřát uživatelce iceT?

Milá iceT,

jelikož jste zde několikrát uveřejnila své jméno, doufám, že Vám nebude vadit veřejná gratulace.

Tímto Vám chci, iceT – Jarmilko, z celého svého srdce popřát vše nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku. Hlavně zdravíčko, štěstíčko, lásku, rodinnou pohodičku a minimum starostí.
Nadále zůstaňte mezi námi a nezapomeňte na Odpovědi.cz. :)

Mějte se krásně.
Jahoda

P.S.: Kdo se přidá ke gratulaci?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pripojite-se-k-prani-pro-icet-vite-ze-ma-dnes-svatek
Jsem byl první :D přesně o půlnoci
Ale jinak přeji vše nej.

Další odpovědi
panenka

Připojím se ráda a taky jí přeji ke svátku hodně štěstíčka,lásky a hlavně zdravíčko 🙂

annas

Také se připojuji – všechno nej.

tom004

Rád se připojuji, a přeji hodně veselé mysli.

kropitko

I já se připojuji a přeji vše nej k vašim jmeninám,,,

anonym

Krásné jmeniny,Jarmilko!

iceT

Děkuji vám všem za krásné probuzení a přání k svátku.Neza­pomenu…

hanulka11

Krásný den ,plný pohody a sluníčka a hodně zdravíčka přeji k dnešním jmeninám

http://img.na­dapenny.com/t20/110­31/nadap080719799­300230.jpg

ten který je

Vše nejlepší k jmeninám a hodně zdraví Jarmilko.:-)
http://img.na­dapenny.com/t20/110­25/nadap191526283­760232.jpg

Tata

S potěšením se ke gratulaci připojuji. Hodně štěstí a zdraví nejen v životě ale i u odpovědí.

anonym

já už přála v přání od Miroslavsta,nebot byl prvníkdo přání vložil,ale asi si toho Jahoda nevšimla,že tato otázka už je vložena,tak přejí ještě jednou