Můžu položit vzkaz ?!

Doplňuji:
Mazale,tos měl ale orgáč,co ?!Při mazání samozřejmě,jinak jsi impotent!

Nejlepší odpověď
Drap

Ty můžeš všechno. Možná ale jen dočasně. Záleží na tom jak to vyhodnotí ta specializovaná ,odkazy milující skupina.

Další odpovědi
Michal Kole

Jo, hlavně něco vzakč Panu Mazalovi

briketka10

co se děje nebyla jsem tu, slavily jsme a jsem připitá ??

Sůwa

Já se píšu s odpovědí a když to chci odeslat, tak je tam hláška, že otázka byla smazána. To fakt potěší. Briketko, ségra má svátek, viď? Tak všechno nejlepší…

briketka10

jo jo ale už odešla a já dopíjím lahvinku papapa :))