Nieto

Můžu podat odvolání a jít na zápis u jiné školy?

Ahoj, dostala jsem na jednu VŠ (nechci zmiňovat) na tu kterou jsem měla jako záložní. A na tu kam chci jsem se nedostala… Chtěla bych podat odvolání ale nevím jestli rozhodnutí z odvolání přijde v čas abych nepřišla i o školu druhou. Jde tedy jít na zápis u jedné školy a pak to popřípadě v úspěchu odvolání nějak zrušit nebo ne?

Odpovědi
Claresh

Můžeš, ale poté se musíš odhlásíte před nástupem aby se ti nezapocitavaly dva roky studia naráz.