DevonTrud

Můžu pěstovat papriky na balkoně?

Popř. co vše jste si vypěstovali na balkoně?

Nejlepší odpověď
Nassin

Ano, můžeš a je mnoho odrůd, které můžou plodit. Třeba…

Zdroj: https://livin­g.iprima.cz/zah­rada/balkon-a-terasa/paprika-balkon-sazenice-predpestovani-vysev-semena

Další odpovědi
Ametyst

Jistě. Až budou rostlinky větší, je dobré je přivázat k podpůrné tyčce.

paul1

Dá se vypěstovat všelico, my jsme zkoušeli na balkoně vypěstovat všelico, od rajských, přes papriky, pažitku, cibulky až po měsíční jahody. Úroda nic moc , spíše to byl jen koníček mé manželky, měli zahradu, tak jí to připomínalo mládí. Teď máme za domem sad, zahradu a kus pole a louky, úrody střídavě dobré a horší – podle počasí. Už na to ale moc nestačíme, tak pomáhají mladší, dcera s vnukem a občas syn s přítelkyní.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.