Avatar uživatele
jawi2009

mužu palit bordel na svém pozemku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3116 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Teoreticky můžeš. Neměl by jsi však spalovat žádný nebezpečný odpad a pod. Také je důležité, zda pálení nezakazuje místní vyhláška. V případě že budeš něco pálit ve větším, měl bys to hlásit i hasičům, aby nebyl zbytečně planý výjezd, který by ti dali k náhradě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Co je to "bordel"? Spalovat můžeš v případě, že to povoluje obecní (místní ) vyhláška suché větve. Kouř nesmí ale nikoho obtěžovat. Je dobré před takovou akcí se domluvit se sousedy, aby na Tebe nepoštvali policii nebo hasiče.
Většinou ale musíš nepořádek ze zahrady umístit do kontejnru na biologický odpad, nebo ho nechat odvézt na úložiště. Pokud se jedná o rostlinné zbytky, je nejvhodnější je kompostovat.
Suché dřevo spálíš při opékání nebo grilování a jiné odpady nemají na zahradě co dělat. Ty patří do kontejnerů podle jejich třídění.
Takže rezumé je jasné - na vlastní zahradě nesmíš spalovat ani vlastní bordel, protože spalinami bys mohl ohrozit (obtěžovat) sousedy a kolemjdoucí.
Doplňuji:
Ad Dajvla - hodně dobré. To mne opravdu rozesmálo.
Sousedka přes dva domy měla taky skvělého souseda. Nakonec se bála vyjít na vlastní zahradu. Když se odstěhoval, tak si oddechla. Bylo to předčasné. Místo "magora a prudiče" se tam nastěhoval "prudič a magor". Mezilidské vztahy jsou někdy opravdu hrozné. Když jsou špatné mezi sousedy, tak je to skutečná hrůza.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Zaleszi na tom co tam chces palit a co mate ve vyhlasce ...vetsinou to nikomu nevadi je dobre zajit za sousedy a rict jim to.. aby si mohli pozavirat okna a popripade uklidit pradlo ..a podivej se tady ...http://www.cotkytle.cz/… kazda obec to ma trocicku jinak...

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dajvla

Jestli máš za souseda co já, tak bych nedoporučovala zapálit si ani cigaretu.Vepište odpověď...

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jen doplním Drapa, ještě to může řešit nařízení kraje, tak číhnout i tam.

Zdroj: z hlavy

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony