tonicek88

Můžu otěhotnět když jsem asi před měsícem zapomněla užít 2 tablety antikoncepce?

Beru Diane-35 a ve 3.týdnu jsem si zapomnela vzít 2 tablety, které jsem si vzala pak približně najednou s tou dalsi, ale baleni jsem nedobrala a udelala si radsi 7denni pauzu, kdy jsem menstruovala. Potom jsem začala brát nové plato a ve 3. týdnu tohoto plata jsem měla nechráněný pohlavní styk. Je nebezpečí otěhotnění?

Nejlepší odpověď
stana73

Než se takhle užírat a být v nejistotě,koupila bych si test a už bych to věděla.Záleží na více faktorech a za ty nervy to nestojí.

Další odpovědi
tom004

Taky záleží na tom s kým. V tom horším případě,nejen otěhotnění.

venkovan

Žádná antikoncepce není 100%. Takže se může stát i když řádně bereš léky.
Divím se, že když víš, že jsi si špatně brala léky, tak přistoupíš na nechráněný styk. A potom je mi podivné, že nezvedneš telefon, nezeptáš se své doktorky. Kdo jiný by ti měl poradit, uklidnit, případně začít společně daný problém nebo radost.