Můžu odhlásit bývalého manžela,z trvalého bydliště? Jsme rozvedeni. Majetkové vyrovnání zatím nemáme. Je to obecní byt.

Na trvalém bydlišti se již skoro 3 roky nezdržuje.

Odpovědi
standa

Tato záležitost je v kompetenci MAJITELE dané nemovitosti, který by musel (nejspíš na váš podnět) podat podnět k zahájení správního řízení.

Doporučuji však jiné řešení, a to požádat exmanžela, aby si nechal zaregistrovat nové trvalé bydliště, čímž dojde automaticky ke zrušení stávajícího.

Pokud s exmanželem ´nebude řeč´, tak vám nezbyde než zajít na obecní úřad a zde se poradit na dalším postupu…