sesednizkola

Muzu od jezka chytit blechy?

Kazdy mi tvrdi , ze jo. Parkrat kdyz jsem byl v dobre nalade a potkal jsem ho, tak sem si ho ochocil a delal mi spolecnost. Kamaradi se k mazleni a hlazeni jezku stav dost odmitave, me hrozne bavi hladit je na brise a kdyz se jezek prestsne schulovat, rekl bych ze asi rad se necha pohladit a rozhodne se uz neboji pak. Jezci jsou uzasni.

Nejlepší odpověď
Kiti

Nejen, že můžeš chytit blechy ty, nebo pes. Hlavně když vezmeš ježka domů, tak se blechy nachytají do koberce, na sedačku, postel…záleží na tom, kam všude ho budeš tahat. Všechno kde se mohou schovat se jim bude líbit a budou tam číhat na svou další „oběť“.

Další odpovědi
hanny 2

Ano,ježci jsou plní blech a zvířecí blechy na člověka můžou klidně přeskočit.Ježek je roztomilý zvířátko,ale vždycky když se k němu přiblížil můj pejsek,tak jsem ho raději odvedla,aby ty blechy nechytil.

https://www.e­mail.cz/web-office/Is5U5q4z-4pr7ExgWoUzCBYQ­pQTobHJajSMjC1V5O3nQk­Hg3rlJpAYcaCVwTJpVor­jIhMNo/Jezci.pps

anonym

Můžeš,ale když jsi byl v dobré náladě,byl to opravdu ježek?

marci1

Můžeš, samozřejmě. 🙂
http://alik.id­nes.cz/kdyz-vam-do-zivota-vstoupi-jezek-d4n-/alik-alikoviny.asp?c=A090115_­230707_alik-alikoviny_mrk

dr.luha

Když je to tvůj kamarád, tak si ho můžeš odblešit (podobně jako psa). Ty jeho blechy se na člověku neudrží, protože má moc řídkou srst, ale do ponožek vlezou.