Awe

Můžu nějakým způsobem doma analyzovat krev?

Můžu nějakým „domácím“ způsobem zjistit jestli přischlá skvrna stará X let je krev?Nečím co je běžně k dostání nebo co se povaluje doma?

Nejlepší odpověď
mosoj

To není analýza to je identifikace.

http://www.hunting-shop.cz/sekce/330-indikator-krve-blue-star/

Další odpovědi
Emefej

Velice nespolehlivě můžeš použít peroxid vodíku. V přítomnosti krve, ale i celé řady dalších látek, bude pěnit.

beer

Analýzu krve doma neprovedeš, vyžaduje to totiž laboratoř a znalosti.
V domácích podmínkách můžeš krev jen rozpoznat jak píše mosoj – zjistíš, jestli ta skvrna vůbec krev je.