Můžu nějak zjistit text sms na cizím mobilu?

mam pocit ,ze me manzelka podvadi muzu nejak zjsit texty sms co dostala?

Nejlepší odpověď
smutnydrak

no to je jednoduché… až se ti manželka vrátí domů,vem ji pěstí po držce,zkontroluj smsky v jejím mobilu a když tam nic nebude,tak jí dej pusu a řekni že jí miluješ… :)…jasně jasně…prográmky jsou ale za jejich užití v cizím mobilu je sazba horší než za tu ránu pěstí…a když ti prográmek ukáže že jsi doopravdy paroháč,tak jí stejně přizabiješ tak či tak… tak je lepší jít rovnou čelem k problému a bez zbytečných keců…žádný sraní ze starou paní… 😁

Další odpovědi
dj.david1234

Jak už bylo psáno, jsou na to prográmky… ale když vás prokoukne, že jí lezete do mobilu a nahlásí na policii tak máte po srandě.. :(

Fidel

legálně ne. Je vyjudikováno, že čtením cizích sms se dopouštíte trestného činu buď podle § 182 – Porušení tajemství dopravovaných zpráv nebo § 183 – Porušení tajemství listin a jiných dokumentů uchovávaných v soukromí.

Pokud to manželka však nezjistí, že jste jí prošmejdil mobil…

niemand

ano, můžete jí dát pěstí, nebo se k tomu postavit jako muž a řešit to jinak.
Byť jsou software na tyto dehonestující akce, ale potřebujete k tomu primární potvrzení na sledovaném telefonu. Takže si moc nepomůžete.
hezký den