dj.pepino

můžu něco dělat s arogantním chováním policisty?

je v pořádku, kdyz mě zastaví hlídka policie na dálnici a ani jeden nemá pokrývku hlavy, rozepnuté košile u řidiče minimálně 3 knoflíky a spolujezdec ani nepozdravil a jen podal otazku " co vezete" ?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Samozřejně že můžeš. Svou stížnost můžeš předat na kterémkoli oddělení PČR, která ji postoupí krajskému či okresnímu řediteli a případně GIBS-generální inspekci bezp. sborů.
Možná je dobré mít ze situace videozáznam a hlavně si zapamatovat čas, místo a čísla policistů.

Další odpovědi
lexx

ano…stěžovat si na lampárně

mosoj

Jo to je ono. Dostal jsi pokutu a nemůžeš to unést.
Jen více takových policistů.

Pepa25

Otázka neodpovídá popisu: ústrojová nekázeň nerovná se arogantní chování …

dj.pepino

kdepak, to unést můžu, vím za co to bylo, jen mi vadí jejich arogantní jednání a jejich vystupování. milý MOSOJi........ měsíčně najezdím s náklaďákem 12 tis. KM. a tohle jednání nikde po evropě nezažiješ. až budeš vědět o co jde, tak posuzuj!!!

dj.pepino

video mam, sice jsem nevypnul radio, aby bylo poradne slyset jak se mnou jedna, ale myslim ze to dokazou taky vycistit, mam obyc kamerku, ale ustrojeni je videt moc dobre, a kdyby jim nestacilo video tak mam fotku superba s spz, takze mam cas, misto i spz auta, takze lehce by meli vedet kdo to je. dostal jsem i pokutu, tu klidne zaplatim, ale za to jednani at z toho maji problem i oni