grahg

Můžu navštívit kvůli potvrzení o nemoci jiného lékaře než svého?

Bydlím totiž ve městě, ale trvalé bydliště tu nemám a tím pádem ani svého lékaře a jezdit kvůli tomu domů se mi nechce. Je možné to nějak vyřešit? Děkuju

Nejlepší odpověď
mosoj

Co to je potvrzení. Neschopenku ti napíše a to na adresu jakou udáš a tam se také musíš zdržovat. Tam za tebou přijde případná kontrola.

Další odpovědi
Drap

Navštívit ho samozřejmě můžeš. Pokud však tvá nemoc neni na první pohled zřejmá, zřejmě ti potvrzení nedá. Neví jaká byla léčba. Nemá zdravotní dokumentaci.

ivzez

Záleží na tom, jaké potvrzení potřebujete.
Obecně by Vám lékař, který nezná Váš zdravotní
stav a nemá k dispozici lékařské zprávy či kartu,
potvrzení vystavit neměl.

_________

Pokud bydlíte v jiném městě, a plánujete v něm
zůstat déle, můžete lékaře změnit (volba lékaře
není vázána na méísto travlého pobytu).