zjentek

můžu napsat dopis Putinovi? Potřebuji, aby to četl on ..jak na to?

Doplňuji:
Raibek: když napíšu tuhle hlavičku, tak to jde k jeho rukám?
Putin: Jak na obálku označit, že je to požadavek?
zzzlatokopka: Putin má rád bezzubý blondzky?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Můžeš, ale číst ho nebude, leda že by sis ho napsal na tělo a byl blondýna s trojkama nahoře bez:-))) Na to Putin vcelku reaguje:-oooooooooooo

Další odpovědi
JájsemRaibek

Вниманию президента Путина

marci1

Napsat mu samozřejmě můžeš, ale myslím, že ten dopis určitě číst nebude. Na to tam má svůj tým. ☹

Putin

Stačí soukromé zprávy 🙂

Ale né .. Myslím, že také podle toho, co chcete napsat. Pokud je to nějaký běžný dopis, jako blahopřání, nebo nevím, tak to nečte on, ale jeho pracovníci, pokud je to požadavek, už to čtou vyšší lidé a možná to i předají samotnému Putinovi 🙂
Doplňuji:
Tak to už bohužel nevím ☹

lukas.zmizik

tady je info http://eng.let­ters.kremlin.ru/

anonym

Raději napiš Zemanovi,to máš blíž a vyjde to skoro na stejno.

gagaga

vloni jsem jela v Petrohrade kolem jeho soukromeho palace..mohla jsem mu ho hodit do schranky :p
an. jsem posilala fotky ..opravdu " malej " domecek :)

  • iv-

zjentek

Jugar: Putin to je chlap, Zeman to je přizdisráč ..něco jako já a ty, chápeš ;p

anonym

Při zdi sráč jsi možná ty,já určitě ne.Já bych nikdy žádnýmu komančovi dopis nepsal,natož abych ho volil.

zjentek

;D ..ale aspoň uznej, že Putin není až tak rudej!

zjentek

S. Seagal: co to jsou za symboly??? Nerozumím..

JájsemRaibek

To je azbuka. Pokud nerozumíš azbuce, kterou se píše v rusku, tak mu ani nepiš :D

zjentek

to von jako neumí jazyky potřebnejch, jo?