mikee.nikee

Můžu nainstalovat nějaký program na USB (flash) nebo CD/DVD ?

Chtěl by jsem si nainstalovat jeden program ale mít ho na USB, CD nebo DVD, šlo by to ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Ovšem pozor! Pokud si chcete na USB flešku nainstalovat nějaký program, tak drtivá většina programů Vám pak nepůjde na jiném počítači z té flešky – důvod je prostý – registry. Takže půjde jen na tom, kde onen program byl nainstalovaný.
Naštěstí řada programů je i v tzv. portable verzích, takže to stačí jen rozbalit na flešku a můžete to spustit i na jiných počítačích.

Na CD se program musí vypálit, řada programů při svém běhu potřebuje si něco do svého adresáře zapisovat, nemuselo by to jít. Jinak je to stejné jak u flešek.

Další odpovědi
beer

Jistě, i to jde.
Existuje celá řada programů v portable verzi – jsou na jiném médiu a nezabírají místo v PC.

EmpiikCZE

Ano šlo by to Flash Disk funguje stejně jako externí hardisk akorát má menší paměť