AAnnaannaa

Můžu nahlížet do spisu policie, pokud jsem podezřelý z spáchání pronevěry a není to pravda, ukradli mi auto.

zpronevěry

Nejlepší odpověď
franku

Pokud jste podezřelý,tak nahlížet můžete a klidně si můžete dělat kopie.Při jednání žádejte o kopii jednání,ale doneste si Svůj papír.Neradi dávají Svůj.To samé i u soudu.Mnoho štěstí.

Další odpovědi
atriplex

Pokud jste podezřelý, nahlížet do spisu NEMŮŽETE. Až, pokud policejní orgán spis uzavře a bude spis předávat státnímu zástupci s návrhem na podání obžaloby, budete policejním orgánem vyzván, abyste se dostavil a seznámil s vyšetřovacím spisem.

Zatím jen můžete samovolně činit dodatky a vypovědi ke spisu.