Syd

Můžu načnout izotermickou fólii v autolékárničce?

To je ta hřející/chladicí fólie. Chtěla bych jí ze zvědavosti probnout, jak to funguje, ale trochu se bojim jí načnout, přestože si myslim že neni sterilní (koneckonců by vlastně neměla přijít do styku se zraněním) a ani to na ní nepíšou, ale nejsem si jistá, jestli by to bylo v pořádku třeba při kontrole.

Nejlepší odpověď
cukrar

SYD, klidně , není jen jednorázová. Folie nehřeje nechladí, jen udržuje teplotu.

Další odpovědi
MacChill

Načni to, nechci dělat iluze, ale vážně to neni žádnej zázrak

janek66

Načít vyzkoušet, člověk má zkusit všechno.A jestli se nepletu fólie má každou stranu jinou a dovnitř se dává jedna a já teď nevím která.To je důvod ji zkusit a přijít na to. 🙂

baghira

Sterilní není, klidně ji rozbal a vyzkoušej. Akorát když ji jednou rozbalíš, tak ji už do tak malého kompaktního balíčku nezabalíš.
Fólie odráží teplo, takže spíš hřeje (když se do ní zabalíš, odráží tělesné teplo zpět dovnitř). Na tom kterou stranou prakticky nezáleží.

fablen

dle informace jednoho bezdomovce – tato folie nehřeje – skutečně snad pouze na udržení teploty