Avatar uživatele
mezara

Můžu na vysvědčení dostat dvojku, i když mám samé jedničky?

Učitel na angličtinu nám četl, jaké nám vycházejí známky na vysvědčení a mně řekl, že mám dvjku, i když tam mám samé jedničky. Zeptala jsem se ho ještě jednou a on řekl, že mi dá dvojku za to, že jeden spolužák mu vykecal, že je pro mě angličtina nejhorší předmět na škole.

Je to takový učitel v pohodě a kolikrát ho nesmíme brát vážně, co řekne. Ale co kdyby.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4120 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
♥♥♥

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ahoj,
dvojku můžeš dostat pouze v tom případě, že ti jedničky jsi dostávala vždy na tzv. zhraně (tz. kdyby jsi měla ještě o bod dolů máš dvojku), ale nejlepší rada je: udělej si aritmetický průměr všech známek- nejen ze žákovské knížky, ale i z úkolů… atd.
Když budeš chtít nějak pomoci napiš do soukromých zpráv, ráda odepíšu :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mezara Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Nějak to nechápu, ale do známky se počítá i příprava na hodinu (zda máš úkoly, připravené pomůcky), aktivita v hodině zda se hlásíš a víš nebo když jsi vyvolaný tak koukáš a nevíš co se po tobě chce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

kašli na to, až budeš mít vysvědčení s dvojkou, řekni to ředitelovi a zažádej o přeskoumávací komisi (ostatní uživatelé mi určitě doplní správný název)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LejdyTerr

Učitel má právo ti bez důvodu zhoršit známku o jeden stupeň. Mě to dělali učitelé běžně, protože jsem moc držkovala a stěžování ti nepomůže, pak tě potopí úplně…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek