SINGO

Můžu na Slovensko na český ŘP?

Můžu jet na Slovensko, případně do Polska, Německa na český ŘP? Nebo si musím vyřídit evropský ŘP?

Nejlepší odpověď
arygnoc

môžete na akýkoľvek vydaný v EÚ, USA, Kanade a ešte nejakých krajín, je o tom nejaký dohovor.
Myslím, že na vodičák zo Zimbabwe, Beninu a podobných destinácií nemôžete (a musí byť v latinke, teda nie v azbuke, arabsky, čínskym písmom a pod).

Další odpovědi
Robert_PM

Ano.

anonym

Tak isto ako slovenský šofér na české cesty. V rámci Únie s tým nie sú problémy