vivatis2

Můžu na mém webu prodat samotnou figurku s kinder joy?

Odpovědi
Eminka02

no záleží na to co a jak je ta postavička velká, ale myslím si že jo ledatak by si to koupil nejakej debil

Deli

Ano, hledáš-li na figurky zájemce, možná je najdeš mezi sběrateli kinder figurek.

Ravenne

Můžeš, pokud si na tom nepostavíš živnost a nebudeš vydělávat více než je hranice stanovená zákonem, což při prodeje jedné figurky nebude :) Znám pár blogerek, které si ze svého webu udělaly e-shop, ale jelikož mají nízké výdělky, tak to trestné není.