TeryBerry

Můžu na kolečkových bruslích dělat stejné věci jako na ledě?

Docela by mě to zajímalo.Jdou na kolečkových bruslích dělat třeba přešlapy?Bruslím na kolečkových i ledních bruslích a le nikdy jsem nezkoušela provádět stejné cviky jako na ledě.Zítra to hodlám vyzkoušet tak jsem se jen chtěla zeptat než se přizabiju :D

Odpovědi
leporela22

No přešlapy by mělí jít ale nevím jak když vyskočíš a uděláš piruetu nebo co to je při dopadu ty brusle se tak dobře nezklouznou.