Kepuč

Můžu na creme brulee použít smetanu na vaření? :D

Dnes jsem si chtěl poprvé udělat tento dezert, ale omylem jsem si koupil špatnou smetanu, je chuť jiná? :D

Nejlepší odpověď
hanny 2

Určitě můžeš,v každém receptu,co jsem se dívala,je uvedena smetana jiná,někde dokonce i polotučné mléko.Chuť to bude mít víceméně stejnou.Pokud by se použila smetana 33% a více,tak to bude tučnější,asi lahodnější a více kalorické.