Petr__

Můžu mít v zavazadle, co bude v zavazadlovém prostoru v letadle, deodorant, sprch. gel apod.?

Nejlepší odpověď
LysoňXXX

V kufru není problém. Jen aby si nepřeskočil váhu. Jinak v příručáku na palubě můžeš mít 10× 100ml .. A to ještě zvlášť zabalit. Na letišti dostaneš sáčky. Takže žádný strachy a šťastný let :)

Další odpovědi
odik

Můžeš v libovolném množství. Do příručáku na palubu, ale jen maximálně 100ml.

štamgast

Můžeš.