Můžu mít sex s kondomem, pokud se léčím se zánětem pochvy…?

Nejlepší odpověď
zjentek

Proboha vydrž chvilu!

Další odpovědi
Lamalam

Sex s kondomem neznám, sex s chlapem je lepší…Co ti na to odpověděl tvůj lékař?

Danina65

Jako Lamam, pokud říkáš, že se léčíš, pak doufám, že ruku v ruce s panem doktorem.A toho bych se zeptala, neznám tedy tvůj věk a někdy to může být poměrně těžké se zeptat.Občas bývá zánět provázen docela obstojnými bolestmi, nevím, jestli je potom myšlenka i na sex.

yuko

Co kdyby tak partner pár dnů počkal, až bude po problému? Nebo Ti to snad bude se zánétem příjemné? Nejsem doktor, říkám ne. Uspokoj ho jinak.