fidodido

Muzu mit pokud pracuji ve sklepnim prostoru v zamestnani televizi?

Doplňuji:
Je to prostor bez vyhledu na denni svetlo a ja slysel,ze je to i v zakoniku nebo tak,ale jen slysel'tak se ptam,diky fsej

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud ti to dovolí zaměstnavatel, třeba tři…
;-D

Další odpovědi
briketka10

Ano, pokud to dovolí zaměstnavatel a budeš za ni platit měsíční poplatek.
Doplňuji:
když jsem jednou pracovala v recepci
tam TV byla a mohla jsem ji v noci
sledovat :)

marci1

Pokud Ti výkon Tvé práce „dovolí“ sledovat televizi a zaměstnavatel s tím bude souhlasit, tak ano. 🙂

lexx

Pokud jsi opravář TV tak samozřejmě ano.

mosoj

Bez zaplacení koncese ani v jeskyni.

JájsemRaibek

Ono záleží na tom co děláš. Pokud ti tam můžou chodit zákazníci a mohou tv sledovat, zaměstnavatel by muse platit nejen poplatky za tv, ale i autorská práva.

ivzez

V zákoníku práce stojí něco jiného:

Zaměstnanec je povinen po celou pracovní dobu pracovat,
nemůže v pracovní době sledovat .televizi.
Zaměstnanec nesmí využívat prostředky zaměstnavatele
(včetně spotřeby energií) pro svou osobní potřebu.

Správně byste si v záměstnání neměl ani dobít mobil,
natož pouštět televizi …
k jejichž užívání