AmazedWolf

Můžu mít počítač připojený na dvě sítě?

Můžu mít stolní PC připojený na dvě sítě? Jednu síť bych připojil normálně kabelem a druhou síť bych připojil USB Wifi adaptérem. Obě sítě jsou LAN a jsou připojený k internetu. Síť s kabelem chci mít normálně na internet a druhou síť přes Wifi chci mít pro komunikaci s ostatními počítači.
Ještě jsem se zapomněl zeptat, jak jak nastavit, aby mě internet šel přes kabel a ne přes Wifi. Přes Wifi chci jen komunikovat s druhým PC.

Odpovědi
gecco

Ano, bez problému…
😉

LeVovič

toto rozhodně možné je :)
předpokládám, že sít si můžeš nastavit v centru sítí a sdílení ve svém PC, ale přesněji ti asi neporadím, každopádně tam to jistě nebude těžké najít ;)

lexx

možné leč zbytečné, nemyslíš ? to je můj názor…