Kilián

Můžu mít pastu, sprchový gel, šampón, žiletky a sprej v odbavovaném zavazadle?

Dobrý den, v září poletím poprvé letadlem (společností TAP Portugal) a chtěl bych se zeptat, zdali není problém převážet v kufru výše zmíněné věci. Vím, že v příručním zavazadle by to problém byl, ale co v normálním odbavovaném zavazadle? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Nuk nuk

Tak tedy:
Nic z toho nesmíte přepravovat v kabinovém (příručním) zavazadle.
V zapsaném zavazadle (to je to, které cestuje v zavazadlovém prostoru) můžete mít vše jmenované, v rozumném množství.

MarekCestomi

Zrovna nedávno jsem viděl takový hezký obrázek: http://www.ne­jinfografiky.cz/co-sbalit-do-prirucniho-a-co-radeji-do-odbaveneho-zavazadla-infografika/
Je tam hezky graficky popsáno, co do jakého zavazadla (příruční, kufr) patří.