Fandoslav

Můžu mít nějaké problémy když si koupím tričko se sovětskou vlajkou a budu ho nosit ( Ironicky )

Odpovědi
anonym

Mozna na nekterych mistech bys zaslechl jistou kritiku na svou osobu. Jinak si nemyslim, ze by te cekali nejake vetsi problemy. Vice riskantni, ci provokativni si myslim bylo, kdyby jsi mel na tricku hakove krize, ci nejakou vyraznou textovou urazku napr. policie.

anonym

Vždycky se najde nějaký blb, kterému se to nebude líbit. Někteří nemají smysl pro srandu a recesi.

MK44

Co bys nemohl. Záleží na tom, před kým se v něm budeš předvádět. Ta vlajka je státu, který nás zachránil před vyvražděním nacisty. Potom si z nás udělal nárazovou vojenskou zónu a v té souvislosti tu instaloval poslušný, značně brutální režim. A když se ten začal sypat, tak nás přímo vojensky obsadil. Státu, který si za cíl stanovil sociální reformu a vývoj k lidstějštímu a spravedlivějšímu společenskému uspořádání a upadl do totalitní diktatury s těžko zjistitelným počtem obětí. Záleží na tom, zda potkáš člověka, který si v té souvislosti spíš polepšil nebo na člověka, který spíš trpěl. Někomu takovým tričkem uděláš radost, někdo si bude klepat na čelo, v někom probudíš velmi nepříjemné vzpomínky a někdo Tě třeba zažaluje za propagaci totalitního systému.

ptáč

Jestli se najde blb kterému se to nebude líbit, bude jich víc. Těm ostatním bude vadit, že na tričku nemáš žádnou vlajku, nebo jinou.