zjentek

Můžu mít kovida, když mně hoří uši?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem na netu odpověď na podobnou otázku

Horké a červenající uši mohou být varovným příznakem potíží se štítnou žlázou i vizitkou autoimunitního onemocnění. Nespadáte do žádné z těchto kategorií, přesto jste s touto patálií moc dobře obeznámeni? Viníky toho, že vaše uši svým vzezřením připomínají dvě přezrálá rajčata, mohou být také emoce, hormonální nerovnováha nebo prostředí, ve kterém se nacházíte. Jde se proti tomu nějak bránit? No samozřejmě, zde je hned několik možností, které vás nechtěné a krajně nepříjemné „ozdoby“ zbaví! Čím začít?

více v odkazech.

https://www.pros­treno.cz/zdra­vi-a-diety/clanky/24890/Cer­vene-a-horke-usi-Co-na-ne-opravdu-plati

Ale obraťte se na léakaře na netu, pokud nechcete jít k lékaři, určitě poradí víc.

Další odpovědi
led

Pokiaľ dýchate ušami, môžete si ho zadovážiť.
Ale najskôr to horenie uší má príčinu inde. Vyčkajme, turista aliendrone nám ten požiar uší vedecky vysvetlí.

Ametyst

Zalúbil sa chlapec, až mu horia uši?