independent

Můžu mít dva malé techničáky od auta?

Ať si to furt nemusíme doma předávat, v autě to nechávat nechci a ani se to nesmí.

Nejlepší odpověď
cukrar

Můžete, ale jeden z nich bude neplatný.

Tak jak o tom přemýšlíte, tak to nejde. Sdělte mi, prosím, proč se nesmí nechávat techničák v autě? Jak jste na to přišel. není to pravda, klidně ho nechte v autě.

Další odpovědi
hapiky

Trestný čin či přestupek by to byl , kdyby vám policie jeden zabavila a vy byste se následně prokazoval druhým. Jinak jste povinen druhý techničák v případě nalezení prvního vrátit.

Ušel ventil

Můžeš ,

nahlásíš ztrátu prvního – a za 50 kč ti na MM vydají druhý , ale při nehodě to může nadělat neplechu , raději si předávejte jen jeden techničák ,

A proč se nesmí nechávat techničák v autě ? K vůli krádeži ? Zamknout do kastlíku nebo uložit na tajné místo ve voze .

independent

Cukare, kdyby ti ukradli auto tak ho maj i s papírama a stěžilo by to policii hledání, i když nenašli by ho tak ani tak, takže je to jedno