co ze?

Muzu meditovat rano, odpoledne a vecer? Je to jedno kdy medituji?

Nejlepší odpověď
hanulka11

dobré je před snídaní a před večeří a po meditaci se na chvíli zklidnit
a pak teprve pozvolna začít běžnou činnost

Další odpovědi
www

Pokud nepodléháš různým vírám a bereš to jako svoji potřebu, nezáleží kdy, kde, dokonce ani jak medituješ a úspěch se dostaví. Hlavně tomu musíš sám/a věřit.

Deli

Můžete i v poledne či o půlnoci, důležité je se zklidnit a mít na to nerušenou chvilku.

baghira

Je to jedno, pokud na to máš čas a klid.

Zplic

To je přímo ideální. Pokud ale začínáte, tak si zvolte třeba jen večer před spánkem, ale tak jak jste to rozvrhl/a je to skvělé.