dj.david1234

Můžu koukat (hrát) na projektoru

Ahoj všem, můžu při připojení do notebooku přes USB koukat (hrát) na projektoru CEL-TEC MP-01 ? Jestli máte zkušenosti s jiným LEVNÝM projektorem, napište mi prosím značku v lepším případě i web na prodejce. Moc vám všem děkuji :)

Odpovědi
led

Dá sa použiť, ale dobré je aby premietacia plocha bola zatemnená, najlepšie v tme. Maximálnu veľkosť, uhlopriečka 180cm, nedoporučujem, na okrajoch už dochádza ku zkresleniu. Nečakajte ale žiadne zázraky. Asi budete musieť trocha zvýšiť kontrast a sýtosť na úkor vernosti.
http://projek­tory.heureka.cz/po­radna/jak-vybrat-projektor/
pracujem už roky s rôznymi typmi videoprojektorov, vždy musím vybrať zariadenie podľa priestoru a možností „kinosály“

anonym

osobně mám projektor BenQ MP615P a sem sním maximálně spokojen. Patří mezi ty nejlevnější.. to co chcete vy do toho bych nešel.. Jinak odpověď na tu otázku.. projektory se chovají jako druhá obrazovka.. nebo zobrazují to co vidíte vy.. takže na tom de určitě koukat na filmy/hry apod.