Avatar uživatele
kapka

Můžu kombinovat v tiskárně originál kazety s neoriginálními?

Koupila jsem černou originál kazetu, protože jsem jinou nesehnala. Chci přikoupit ještě barevnou kazetu, ale chci ušetřit a koupit neoriginálku. Bude s tím mít tiskárna nějaký problém?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, jendahun, tom004, Alesh před 4475 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Originál kazeta jsou vyhozený prachy. Kdysi jsem si koupil jen takovou obyčejnou tiskárnu HP za litra, jelikož moc netisknu. Kupuju do ní refilly, což jsou „recyklovaný“ originální kazety. Někdo si založil firmu, že je znovu naplní. Cena je zhruba stejná jako za originál (cca 3 kila), ale náplně v ní je víc jak 3× tolik. Navíc mi sleví pajdu, když jim donesu tu předchozí kazetu.
Takže by si s tím na tvém místě hlavu nedělal. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Tiskárna ne, jemnom se změní podání barev, hlavně v případě tisku fotografií.
Jinak to podání barev moc nevadí. Jenom pro to foto. Prostě budete mít jiné barvy na stejnou předlohu a papír než jste měla dosud.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Pokud jsou kazety kompatibilní,s či­pem,vůbec nic se neděje.I barvy jsou v pohodě. Kupuji už pár let kazety na http://www.tis­knulevne.cz/. Kazety jsou levné,spolehlivé a mají větší objem. Za ty cca 4 roky,nefungovala jedna,protože měla špatný čip. Stačil telefon,a druhý den jsem měl zadarmo,novou funkční.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet