Dlostev

Můžu jít u Air bank do mínusu?

Pokud budu platit kartou u terminálu například v obchodě částku 1000,– kč a budu mít na účtě jen 990,–kč bude platba provedena?

Jedná se o běžný účet Air bank

Nejlepší odpověď
gecco

Přečti si smlouvu – a pokud jí nerozumíš, nech si ji vysvětlit od pracovníka/ice banky – jak má někdo z nás vědět, jaký máš účet a co vše máš nasmlouváno???
:-O
_____________­__________
Běžný účet obvykle tzv. nepovolené přečerpání neumožní a nebo je toto přečerpání sankcionováno… Navíc netuším, který z ´tarifů´ AirBank sis zvolil…
😉
Jak píšu – pročti si smlouvu a v případě nejasností se na konkrétní podrobnosti vyptej pracovníka/ce banky…
😉

Další odpovědi
seccco

u běžného účtu ne…