AnnMary

Můžu jít s podezřením na chlamýdie k obvoďačce? Sídlí v nemocnici, kde jsou i laboratoře na rozbor krve atd…?

Doplňuji:
Nebo kam mám jít?

Nejlepší odpověď
hanulka11

klidně běž ,ona tě stejně pošle za specialistou

Další odpovědi
Ar

Normálně běžte k obvoďačce, kde vám krev odeberou a pak předají do mikrobiologické laboratoře na rozbor. V laborce vám stejně krev neodeberou pokud tam nemáte známé nebo žádanku.

mosoj

Umístění laboratoří snad nemá u vás vliv na to jaké vyšetření se bude dělat!!!
Otázkou je, jestli praktickou lékařku přesvědčíte aby si myslela to co vy.

Danča84

Nejsem sice lékařka, ale nezjišťují se chlamydie z poševních stěrů, a ne z krve??? Zajdi na gyndu.