lenka.seda

Můžu jít s králíkem k veterináři sama, bez mamky?

Mamka totiž říkala, že ať si tam klidně zajdu sama… Ale můžu vůbec? A je pravda že králík potřebuje očkovací průkaz? jestli ano, tak tam se mnou musí jít rodiče nebo můžu sama?

Nejlepší odpověď
jmhad

když budeš mít s sebou peníze,tak můžeš.Tam o ničem ty nerozhoduješ,jenom veterinář a třeba znáš svého králíčka líp než mamka

Další odpovědi
Márina Ušatá

Já myslím, že můžeš, králíci se očkují stejně jako ostatní zvířata, prostě tam přijdeš, oni ho prohlídnou, ošetří, ty zaplatíš a bude to :)