Můžu jít na pracovní úřád?

Pracuji jako živnostník ve stavebnictví.Za­městnavatel pozastavil rozpracované práce vzhledem k zimnímu období.Můžu se přihlásit na pracovní úřad když jsem se v září odhlásil z pracovního úřadu a obnovil živnostenský list.

Nejlepší odpověď
ReHu

Mám dojem, že pokud chcete podporu, musí být aspoň pozastavena živnost.

Další odpovědi
anonym

zajít samozřejmě můžete,pak záleží na nich zda vás příjmou,za pokus nic nedáte

Miroslavst

Samozřejmě že můžete zajít na ÚP, ale mám takové tušení, že vás jen zaregistrují, ale bez nároku na podporu.

led

S aktívnym živnostenským listom platí:
pomôž si sám ani Úrad práce ti nepomôže, ale dane a poistky plať načas…