Anonym*****

Můžu jít na brigádu ,když berou lidi s dokončeným základním vzděláním ?

Je mi patnáct let.Právě jsem dokončila devátý ročník na základní škole.Mám dokončené základní vzdělání,když jsem nikdy nepropadla ?

Odpovědi
Dochy

Podle mně ano. Ale bacha, pro práci u nás je tuším ještě podmínka 16 let (ověř si)

Kelt

Nám to psali do OP, to byla tehdy ještě knížka. Musíš se domluvit na daném místě s příslušným referentem. Dokončené základní vzdělání je jedna z podmínek.