Zdenda KT

Můžu jít do mínusu u nově založeného bankovního účtu kde nemám žádné peníze?

Nejlepší odpověď
RQLM

záleží na podmínkách, se kterými jste účet zakládal. některé účty vás do mínusu nepustí (např. některé studentské), některé zase pustí (např. na kontokorent atd.)
těch možností je mnoho a nenapsal jste vpodstatě nic konkrétního

Další odpovědi
iq

Já šel do mínusu i když jsem tam peníze měl.Nebylo tam moc,já na účet zapkoměl a poplatky za vedení účtu po letech strávili vše co jsem tam měl uloženo,tak jsem šel do mínusu.Okamžitě mi nasadili 16% ůrok 🙂

chudst

Zalezi, co jste si navolil. Pokud mate povoleno jit do minusu, tak muzete jit do minusu.

čárlí

Co je to za blbost. když nemám peníze tak nebudu snad utrácet. Lidi neblbněte. každá půjčka je pěkně drahá.

elektrikář

Můžeš za to že nemám peníze na účtu si naúčtovali přez 2000.- za vedení než jej zrušili.Sporožíro.