robert_1998

Můžu jezdit od 17 let na pojistku rodičů?

Nejlepší odpověď
venkovan

I dřív. Jen nevím jak se ti bude držet. Lepší je si udělat ze dřeva nebo papíru koňskou hlavu, k ní připevnit násadu třeba od koštěte a to ježdění bude pohodlnější než na pojistce.
Jako kluci nám k ježdění stačil kus větve, ale dnes je asi již jiná doba.

Další odpovědi
ARIS

„Jezdit na pojistku rodičů“ – pokud je tím míněno povinné ručení (třeba na malý motocykl), tak v zásadě ano. Pojistníkem je někdo z rodičů a pokud spůsobíš nehodu přijde o bonusy a bude mít dražší povinné ručení.

cukrar

co tím myslíte? Jako že si uzavřete pojištění s bonusem od rodičů?
Dmnívám se, že otáka je nejasná. Alespoň pro mě.
Jezdit můžete na nějakém vozidle…

Hlada

Chtělo by to upřesnit. S čím jezdit? Na jakou pojistku rodičů?

Duvemblejt

Ta otázka je divná :D